Series
Ratings
118
Concrete MarketRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0