Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5