Movies
Ratings
420
The MatrixRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5- Underwater: MerpeopleRated ★ 1.0
- The RootsRated ★ 2.5
- Open the Door PleaseRated ★ 2.0
- Walnut TreeRated ★ 2.0
- BorderlineRated ★ 5.0
The BirdsRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5