Series
Ratings
29
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0- Mystery VacanceRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
CelebrityRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
HildaRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0