Movies
Ratings
96
No Other ChoiceRated ★ 2.0- The WidowRated ★ 2.5
The Hand Of DestinyRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The Final PieceRated ★ 3.5
Renai SaibanRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0- Employee Handbook for the Hope Daycare CenterRated ★ 2.5
PoisonRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 1.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5