Series
Ratings
20
First LoveRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0