Series
Ratings
59
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 3.0
In TreatmentRated ★ 4.0
Six Feet UnderRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0