Movies
Ratings
583
Cold StorageRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Enter the VoidRated ★ 2.0
PiRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5- HumintRated ★ 0.5
Kill ListRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Broken FlowersRated ★ 3.5
The Limits of ControlRated ★ 1.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
HungerRated ★ 3.0
ControlRated ★ 3.0
The CounselorRated ★ 1.0
CloserRated ★ 3.0
The Boat That RockedRated ★ 1.5