Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.0
Your LetterRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.0
10DanceRated ★ 1.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.0