Movies
Ratings
158
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.0