Movies
Ratings
237
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0