Series
Ratings
16
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0