Movies
Ratings
515
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 5.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
CatsRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5