Movies
Ratings
39
The King's WardenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
I Am Heath LedgerRated ★ 5.0
The Lego Batman MovieRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0