Series
Ratings
421
My Holo LoveRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5- The First Night With the DukeRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5- 내 새끼의 연애Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 2Rated ★ 3.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- The Road in BetweenRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5- O′PENing(오프닝) 2024 - 수령인Rated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 3.5- 소주 랩소디Rated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0- Love Your EnemyRated ★ 4.0