Movies
Ratings
147
Secret SunshineRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The AeronautsRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Emma.Rated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
The CellRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
The HustleRated ★ 3.0
ColetteRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5