Movies
Ratings
123
The IslandRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
Therapy for a VampireRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Lady of the DynastyRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 4.0