Movies
Ratings
21
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0