Series
Ratings
14
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5