Movies
Ratings
21
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0