Movies
Ratings
711
Happy HourRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sorry AppleRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
July TalesRated ★ 2.5
All Hands on DeckRated ★ 4.5
All the Long NightsRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5