Series
Ratings
17
Breaking BadRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0