Movies
Ratings
450
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0