Movies
Ratings
38
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0