Series
Ratings
21
Good DoctorRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0