Movies
Ratings
63
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0