Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Sword of the StrangerRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0