Movies
Ratings
400
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Kabukicho Love HotelRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5