Movies
Ratings
34
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
365 DaysRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0