Titles you rated
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 4.0
To the BoneRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
It's the Great Pumpkin, Charlie BrownRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.0