Series
Ratings
55
Itaewon ClassRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5