Movies
Ratings
192
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0