Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
Jean de FloretteRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0