Movies
Ratings
342
SiratRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0