Titles you rated
The KillingRated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
LudwigRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
The Capture Season 2Rated ★ 4.0
The Capture Season 1Rated ★ 3.5- WantedRated ★ 3.5
Dominion and DevotionRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Exploration Method of LoveRated ★ 3.5
Be RebornRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
ResetRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
ClariceRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0