Movies
Ratings
578
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0