Movies
Ratings
584
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
In the Land of Saints and SinnersRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5