Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5