Movies
Ratings
380
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0