Movies
Ratings
270
FrankensteinRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.5