Series
Ratings
91
The Art of SarahRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
직장인들Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0