Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Sword IdentityRated ★ 3.5