Series
Ratings
27
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0