Series
Ratings
19
LTNSRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
SeeRated ★ 5.0
SeeRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The SocietyRated ★ 1.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- Secret UnnieRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5