Titles you rated
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 2.5
Murder, Take OneRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.0
Wishing StairsRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Savage GraceRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 3.5