Movies
Ratings
104- WishRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0