Movies
Ratings
450
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.0
Death on the NileRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
LucaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.5