Movies
Ratings
89
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0