Series
Ratings
20
I Need RomanceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0