Movies
Ratings
209
Love in MagicRated ★ 1.0
Just MarriedRated ★ 1.0
Crazy First LoveRated ★ 1.0
Playing for KeepsRated ★ 1.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 2.0
Everybody Has SecretsRated ★ 1.0
UpRated ★ 1.0
HerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 1.0
The StudentRated ★ 1.0
EnchantedRated ★ 1.0
A Case of YouRated ★ 1.0
Café. Waiting. LoveRated ★ 1.0
What Happens in VegasRated ★ 1.0
DelicacyRated ★ 1.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 1.0